Raciąż – mleko pełne 900 g

Brutto 46.26  netto: 44.06 

Netto 44.06 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

70 w magazynie

SKU: 0402211100 Kategorie: , , ,

Raciąż mleko granulowane, pełne

Mleko pełne instant Raciąż (mleko w proszku Raciąż) jest mlekiem pełnym o zawartości 26% tłuszczu, przeznaczonym przede wszystkim do ekspresów automatycznych i automatów vendingowych. Posiada granulowaną strukturę, z niewielkim dodatkiem emulgatora – lecytyny (pozyskiwanym z soi). Dlaczego ten składnik jest ważny? Nadaje produktowi wyjątkową strukturę umożliwiającą używanie w maszynach. Dzięki niemu mleko nie zapycha się podczas przyrządzania napoju. Przez ostatnich kilkanaście lat mleko w proszku Raciąż zyskało niebywałą renomę wśród operatorów vendingowych w Polsce. Dziś to synonim wysokiej jakości i niezrównanych walorów smakowych.

Dlaczego mleko instant to dobry wybór?

Mleko w proszku powstaje przez podwójne suszenie. Jak wygląda ten proces? Po pierwsze następuje zwykłe suszenie mleka. Po drugie, powstały proszek mleczny zwilża się, w celu wytworzenia skupisk ziaren, które ponownie się suszy. Ostatecznie takie mleko charakteryzuje się znakomitą rozpuszczalnością w wodzie.  Warto podkreślić, że mleko w proszku zawiera niemal wszystkie składniki odżywcze, w tym białko o wysokiej przyswajalności, węglowodany, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach A, D i K, oraz witaminy z grypu B, składniki mineralne, takie jak magnez i cynk, czy tłuszcze.

Skąd pochodzi mleko tłuste Raciąż?

Produkt jest produkowany przez Grupę Polmlek. To największa prywatna firma mleczarska w Polsce. Posiada 13 wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych. Jej kapitał jest w 100% polski. Równocześnie to największy producent proszków mlecznych i mleka instant w Europie  środkowo-wschodniej. Zatrudnia ponad 4000 osób. W swoim portfolio posiada cały asortyment produktów nabiałowych. To niezwykłe, że Grupa Polmlek powstała w 1994 roku na bazie prostego prywatnego biznesu. To wtedy dwóch prywatnych przedsiębiorców przejęło upadający punkt skupu mleka. Następnie na bazie tego zakładu, w ciągu zaledwie dwóch dekad, zbudowali największą prywatną mleczarnię. Obecnie obecnie przedsiębiorstwo generuje niemal 4 mld zł. przychodu i skupuje mleko od ponad 8400 dostawców. Na pewno zakład zlokalizowany w Raciążu jest ważnym elementem grupy Polmlek, ponieważ produkuje: mleko instant (mleko w proszku), twarogi i serki, a także mleko UHT i śmietanki do celów przemysłowych. Zakład spełnia wszystkie kryteria bezpieczeństwa żywności i ma wdrożone wysokie standardy systemu zarządzania jakością.

Dane szczegółowe

Energia: 494 kcal, 2067 Kj
Białko: 26,0g
Węglowodany: 39,0g
Zawartość tłuszczu: 26 g

RodzajMleko
Waga900g
Wydajność 150ml4g
Wydajność 180ml6g
ProducentPolmlek Raciąż
Kraj pochodzeniaPolska
Sztuk w kartonie12
Kartonów na palecie30
Sztuk na palecie360
Skład