Van Houten Creamy VH12 – czekolada 1000 g

Brutto 35.21  netto: 28.63 

Netto 28.63 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

143 w magazynie

SKU: VM-75971-V17 Kategorie: , , , ,

Co wyróżnia Van Houten Creamy VH12?

Van Houten Creamy VH12 to szeroko znana czekolada w proszku, idealna do picia oraz do stosowania w maszynach vendingowych. To równocześnie jeden z najpopularniejszych produktów w naszym sklepie. Oparta na belgijskiej recepturze zapewnia konsumentom najwyższej klasy smak i stałą jakość. Wyróżnia się kremowym i lekko słodkim smakiem. Właściwie największym atutem wszystkich czekolad Van Houten jest gładka konsystencja i jednorodny smak. Finalny napój cieszy nie tylko podniebienie,  ale też inne zmysły, dzięki delikatnej, subtelnej piance. Van Houten Creamy VH12 zawiera 13% kakao. 

Tymczasem inne wyjątkowe rodzaje czekolady rozpuszczalnej można znaleźć w asortymencie naszego sklepu.

Skład: cukier, serwatka w proszku, kakao o zredukowanej zawartości (13%), utwardzony tłuszcz roślinny, syrop glukozowy, środek zapobiegający zbrylaniu (E341, E551), sól, stabilizator (E340, E452), proteiny mleka, emulsyfikator (E481), aromat.

Produkt należy do portfolio znanego na całym świecie koncernu Barry Callebaut. Posiada on ponad stuletnie doświadczenie. Niezbędnym składnikiem czekolady jest kakao. Najlepszej klasy ziarna uprawiane w okolicach równika, pochodzące z Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej są starannie selekcjonowane, aby stworzyć wyjątkowe kompozycje smakowe. Barry Callebaut używa ich aby stworzyć wysokiej klasy receptury czekolad dla profesjonalistów:  szeroko pojętej gastronomii oraz vendingu. Podczas testów degustacyjnych i badań w różnych krajach marka Callebaut okazała się najchętniej wybieraną przez szefów kuchni marką belgijskiej czekolady. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą bezpośrednio od producenta. Są świeże i oryginalne. Produkty marki Van Houten są sprzedawane w ponad 40 krajach a niezwykłe doświadczenie zawdzięcza tradycji produkcji i sprzedaży zapoczątkowanej w 1828 roku. Czekolady Van Houten to idealny produkt dla miłośników czekolady, o każdej porze dnia!

Rodzaj Czekolada
Waga 1000 g
Wydajność 150 ml 19 g
Wydajność 180 ml 22 g
Producent Barry Callebaut
Kraj pochodzenia Szwecja
Sztuk w kartonie 10
Sztuk na palecie 720
Kartonów na palecie 72
Zawartość kakao 13% kakao