15%

RISTORA Latte Intero – mleko granulowane tłuste 26% 500 g

Brutto Original price was: 22.95 zł.Current price is: 19.50 zł. netto: 18.57 

Netto 18.57 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

755 w magazynie

SKU: 0117LA329 Kategorie: , , , ,

Ristora Latte Intero – mleko granulowane tłuste 26%

Ristora Latte Intero to granulowane tłuste mleko w proszku, pochodzące z Włoch. To uniwersalny produkt idealnie nadający się zarówno do maszyn vendingowych, jak i mniejszych ekspresów, a nawet domowego użytku. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nie zawiera glutenu. Postać proszkowego granulatu pozwala na użycie nawet w wymagających warunkach.

Szczególny proces produkcji

Struktura substancji powstaje poprzez suszenie gorącym powietrzem, a następnie proces aglomeracji.  Dlaczego jest to ważne? Szczególnie w wymagających lokalizacjach niezbędna jest struktura, która będzie zapewniać zarówno pełny, mleczny smak, jak i  spełni oczekiwania bezproblemowej eksploatacji urządzenia. Ristora Latte Intero spełnia wszystkie te warunki.  Wśród opcji mleka pełnego do maszyn i automatów, dostępnych na rynku polskim, tylko mleko Ristora sprawdziło się w ekstremalnych warunkach, nawet przy wysokich temperaturach otoczenia. Aby mleko typu instant nadawało się do spożycia musi spełniać dwa warunki: być łatwo zwilżalne, a także łatwo rozpuszczalne. Oferowany produkt spełnia obydwa te parametry, co jest wynikiem profesjonalnego procesu produkcyjnego.

Atuty smakowe i wizualne Ristora Latte mleko granulowane

Ristora Latte Intero – tłuste mleko granulowane nie zawiera cukru ani innych dodatków słodzących. Brak w nim składników wywołujących negatywny posmak.  Raz jeszcze warto podkreślić, że to mleko tłuste. Jeśli poszukujesz mleka odtłuszczonego, zachęcamy do zwrócenia uwagi na inny produkt dostępny w naszym sklepie.  Efektem przetworzenia w maszynie lub ekspresie jest efektowna, mleczna pianka, dająca pełną satysfakcję z serwowania napoju z mlekiem. Jak przyrządzić Ristorę w warunkach domowych? Rozpuść 100 g produktu w 900 ml wody zimnej lub gorącej. W ten sposób uzyskasz 1 litr tłustego mleka (maksymalna zawartość tłuszczu w produkcie odtworzonym 2,6%). Termin przydatności do spożycia to 18 miesięcy. Wymaga przechowywania w suchym i chłodnym środowisku.

Pochodzenie Ristora Latte – mleko granulowane

Produkt pochodzi z Włoch. Produkowane jest przez włoskiego potentata produktów mlecznych, znaną w Europie firmę Prontofoods.  To firma będąca liderem jeśli chodzi o produkty instant. Posiada również bogatą tradycję. Powstała w 1966 roku i od tamtej pory wciąż rozrasta się poprzez liczne przejęcia.  Vend24 jest oficjalnym dystrybutorem marki w Polsce. Mleko Ristora jest eksportowane do naszego kraju bezpośrednio z włoskiej fabryki.

Dane szczegółowe

Energia: 536 kcal, 2245 Kj
Proteiny: 34,5 g
Węglowodany: 41,0 g
Zawartość tłuszczu: 26 g
Wygląd: sypkie, regularne granulki
Kolor: kremowy biały
Alergeny: mleko.

Rodzaj Mleko
Waga 500 g
Wydajność 150 ml 4 g
Wydajność 180 ml 6 g
Producent Ristora
Kraj pochodzenia Włochy
Sztuk w kartonie 20
Kartonów na palecie 45
Sztuk na palecie 450
Skład