RISTORA Latte – mleko granulowane 500 g

Brutto 19.74  netto: 18.80 

Netto 18.80 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

1682 w magazynie

SKU: 0117LA092 Kategorie: , , ,

Ristora Latte Scremato mleko granulowane, pełne

Ristora Latte Scremato to odtłuszczone, mleko w proszku granulowane, pochodzące z Włoch. To uniwersalny produkt idealnie nadający się zarówno do maszyn vendingowych jak i mniejszych ekspresów, a nawet domowego użytku. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nie zawiera glutenu. Postać proszkowego granulatu pozwala na użycie nawet w wymagających warunkach.

Szczególny proces produkcji

Struktura substancji powstaje poprzez suszenie gorącym powietrzem, a następnie proces aglomeracji.  Dlaczego jest to ważne? Szczególnie w wymagających lokalizacjach niezbędna jest struktura, która będzie zapewniać zarówno pełny, mleczny smak, jak i  spełni oczekiwania bezproblemowej eksploatacji urządzenia. Ristora Latte Scremato spełnia wszystkie te warunki.  Wśród opcji mleka pełnego do maszyn i automatów, dostępnych na rynku polskim, tylko mleko Ristora sprawdziło się w ekstremalnych warunkach, nawet przy wysokich temperaturach otoczenia. Aby mleko typu instant nadawało się do spożycia musi spełniać dwa warunki: być łatwo zwilżalne, a także łatwo rozpuszczalne. Oferowany produkt spełnia obydwa te parametry, co jest wynikiem profesjonalnego procesu produkcyjnego.

Atuty smakowe i wizualne Ristora Latte mleko granulowane

Ristora Latte – odtłuszczone mleko granulowane nie zawiera cukru ani innych dodatków słodzących. Brak w nim składników wywołujących negatywny posmak.  Ilość tłuszczu jest symboliczna. Raz jeszcze warto podkreślić, że to mleko odtłuszczone. Jeśli poszukujesz mleka tłustego, zachęcamy do zwrócenia uwagi na inne produkty dostępne w naszym sklepie.  Efektem przetworzenia w maszynie lub ekspresie jest efektowna, mleczna pianka, dająca pełną satysfakcję z serwowania napoju z mlekiem. Jak przyrządzić Ristorę w warunkach domowych? Rozpuść 100 g produktu w 900 ml wody zimnej lub gorącej. W ten sposób uzyskasz 1 litr chudego mleka (maksymalna zawartość tłuszczu w produkcie odtworzonym 0,15%). Termin przydatności do spożycia to 18 miesięcy. Wymaga przechowywania w suchym i chłodnym środowisku.

Pochodzenie Ristora Latte – mleko granulowane

Produkt pochodzi z Włoch. Produkowane jest przez włoskiego potentata produktów mlecznych, znaną w Europie firmę Prontofoods.  To firma będąca liderem jeśli chodzi o produkty instant. Posiada również bogatą tradycję. Powstała w 1966 roku i od tamtej pory wciąż rozrasta się poprzez liczne przejęcia.  Vend24 jest oficjalnym dystrybutorem marki w Polsce. Mleko Ristora jest eksportowane do naszego kraju bezpośrednio z włoskiej fabryki.

Dane szczegółowe

Energia: 362 kcal, 1552 Kj
Proteiny: 34,0g
Węglowodany: 54,0g
Zawartość tłuszczu: 1,5g
Wygląd: sypkie, regularne granulki
Kolor: kremowy biały
Alergeny: mleko.

RodzajMleko
Waga500g
Wydajność 150ml4g
Wydajność 180ml6g
ProducentRistora
Kraj pochodzeniaWłochy
Sztuk w kartonie20
Kartonów na palecie45
Sztuk na palecie450
Skład