TIGER ZERO classic „low caffeine” 250 ml x 12 szt.

Brutto 22.15  netto: 18.01 

Netto 18.01 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

132 w magazynie

SKU: NGTWPLW250ZLC12 Kategorie: , ,

Tiger classic – najbardziej rozpoznawalna marka

Tiger vending classic „low caffeine” to nowość na rynku polskim rynku!  Obecnie oferujemy produkt dostosowany do nowej ustawy, która obowiązuje od 1 stycznia 2024 roku. Dlaczego to wybór, na który warto zwrócić uwagę? Ponieważ napój bazuje na dobrze znanej w Polsce marce Tiger, od lat wiodące prym wśród napojów energetyzujących.  Od wielu lat jest liderem w tym segmencie rynku i ma w nim znaczący udział. Warto zauważyć, że producent dokłada intensywnych starań, aby marka była dobrze rozpoznawalna.  Dlatego wciąż kojarzy się ze stylem życia osób młodych, szczególnie dzięki powtarzającym się kampaniom w telewizji i social mediach.  Ważne, bieżące kampanie reklamowe są jasno sygnalizowane na oficjalnej stronie Tigera, oraz w ogólnopolskich mediach.

Czym Tiger ZERO „low caffeine” różni się od Tiger classic?

TIGER ZERO to napój gazowany bez cukru. Specjalna receptura tego Tigera do vendingu jest przygotowana w taki sposób, aby umożliwiała sprzedaż napoju we wszystkich automatach po 1 stycznia 2024, czyli po wejściu w życie zakazu sprzedaży napojów energetycznych a automatach typu vending.  Warto podkreślić fakt, że zawiera obniżoną wartość kofeiny, jest to 14 mg kofeiny na 100 ml. napoju. Nie zawiera tauryny. W myśl nowo obowiązujących przepisów oferowany napój nie jest napojem energetyzującym.  Jednocześnie producent dochował starań, aby smak dobrze rozpoznawalnego napoju pozostał niemal niezmieniony. Wyjątkowa receptura oraz dobrze znany smak, w połączeniu z dobrze znaną i rozpoznawalną marką Tiger z pewnością przyciągnie uwagę konsumentów. Dodatkowo wygląd i parametry opakowań są analogiczne ze standardowym produktem. Więcej informacji na temat produktu classic, który wciąż pozostaje w sprzedaży można znaleźć w zakładce Tiger na naszej stronie.

Składniki Tiger ZERO

W celu ułatwienia decyzji zakupowej przedstawiamy informacje zawarte na jednostkowym opakowaniu produktu. Napój gazowany Tiger to napój z dodatkiem kofeiny i witamin. Warto podkreślić iż nie zawiera cukru, lecz substancję słodzącą. Jest pasteryzowany. Sprzedawany napój to puszka 250 ml.

Składniki: woda, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu; dwutlenek węgla, aromaty, kofeina (0,014%), inozytol, barwniki: E101 i E150d; substancja słodząca- sukraloza i acesulfam K, stabilizatory: guma guar, guma ksantanowa: wzmacniacz smaku: erytrytol, witaminy: niacyna, B6, B12 i kwas pantotenowy.

Zawartość kofeiny: 14 mg/100 ml.
Wartość energetyczna: 5 kJ / 1 kcal

RodzajNapój "energetyczny"
Waga250g
ProducentMaspex
Kraj pochodzeniaPolska
Sztuk w zgrzewce12
Zgrzewek na palecie240
Zgrzewek w warstwie24
Sztuk na palecie2880