LAVAZZA Expert Gusto Forte 1000 g

Brutto 52.74  netto: 42.88 

Netto 42.88 zł
Dostępność:
Mała dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

15 w magazynie

Co wyróżnia Lavazza Expert Gusto Forte ?

Lavazza Expert Gusto Forte to kawa ziarnista, która charakteryzuje się intensywną mieszanką Robusty (100% Robusta). Wyróżnia ją kakaowa nuta z domieszką przypraw, naprawdę rozpoznawalna podczas picia napoju. Kolejny element warty podkreślenia to ciemna, intensywna konsystencja. Dzięki niej kawa idealnie nadaje się do przyrządzania espresso i kaw czarnych. Jest to możliwe również temu, że zawiera mocno wypalone ziarna. Wyjątkowy smak dają jej w końcu ziarna pochodzące z różnych plantacji, położonych w Afryce i Azji. Bez wątpienia jest dziś jedną z najintensywniejszych mieszanek w Polsce.

Jeśli poszukujesz innych unikalnych atrybutów kaw Lavazza, koniecznie sprawdź pozostałe mieszanki kaw Lavazza dostępne w naszym sklepie.

Lavazza Expert Gusto Forte

Dlaczego warto wybrać kawę Lavazza?

Lavazza to dziś bez wątpienia synonim najlepszej włoskiej kawy. To dzięki niej w wielu krajach Europy rozwinęła się wysoka kultura picia kawy. Skąd bierze się ten wyjątkowy szacunek, jaki zaskarbiła sobie ta marka? Dlaczego miliony wielbicieli na całym świecie nie wyobraża sobie początku dnia bez tego unikalnego włoskiego specyfiku?

Wszystko zaczyna się od wysokiej klasy ziaren, pochodzących z plantacji usytuowanych w najbardziej przyjaznych dla uprawy rejonach świata. Kolejnym czynnikiem jest bogate doświadczenie w doborze mieszanki i wypalaniu kawy. Warto zauważyć, że pierwszy sklep z kawą Luigi Lavazza otworzył już w 1895 roku. Od tamtej pory marka kojarzy się z najwyższą jakością i pasją. W 1955 roku zostało stworzone pierwsze hasło reklamowe firmy, które brzmiało: „Lavazza paradiso in tazza” (dosłownie: „Lavazza – raj w filiżance”) Od tamtej pory ani trochę nie straciło na aktualności. Wiele współczesnych kampanii reklamowych nawiązuje do tego przesłania. Hasłem towarzyszącym produkcji kawy jest wezwanie: „szacunek dla ludzi i środowiska”. Jest to odzwierciedlone we wszystkich etapach zbierania i produkcji kawy. Więcej informacji na temat polityki firmy można znaleźć na oficjalnej stronie marki Lavazza.

Piktogram - rodzaj Rodzaj kawa ziarnista
Piktogram - waga Waga 1000 g
Piktogram - sztuk w kartonie Sztuk w kartonie 6
Piktogram - producent Producent Lavazza - Włochy
Piktogram - mieszanka Mieszanka 100% Robusta
Piktogram - nuty aromatyczne Nuty aromatyczne nuty korzenne i kakao
Piktogram - stopień palenia Stopień palenia ciemny
Piktogram - intensywność Intensywność 10/10