Covim Suave Decaffeinato 500 g

Brutto 43.62  netto: 35.46 

Netto 35.46 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

35 w magazynie

Covim Suave to bezkofeinowa kawa ziarnista, słodka i kremowa. Prawdziwe espresso bez kofeiny! Zawartość kofeiny nie przekracza 0,10%.
1 opakowanie zawiera 500 g ziaren kawy. Specjalne opakowanie ma na celu zachowanie aromatów różnych mieszanek i zachowanie nienaruszonych właściwości organoleptycznych ziaren, tak jakby były dopiero palone.

COVIM to jedne z najczęściej używanych kaw ziarnistych przez europejskich operatorów vendingowych. Kawy dostępne w naszym sklepie pochodzą z Włoch, z palarni zlokalizowanej w pobliżu Genui. Są zbilansowaną mieszanką hodowanych w optymalnym klimacie odmian kaw Robusta i Arabica. Czterdziestoletnie doświadczenie w obróbce kawy sprawia, że specjaliści z firmy Covim wiedzą dobrze, czego konsument oczekuje od wspaniałej kawy i wykorzystują tę wiedzę w praktyce. Szczegółowy nadzór nad każdym etapem jej przetwarzania sprawia, że do odbiorców trafiają tylko produkty najwyższej jakości o wyjątkowym i pełnym smaku. Produkcja kawy Covim to pasja, styl, kultura i duża dbałość o detale.

Dlaczego warto kupować kawę w Vend24?

ZAPEWNIAMY:

  • oryginalność produktu – jesteśmy autoryzowanym partnerem, sprzedajemy kawy dostarczane wyłącznie bezpośrednio z palarni
  • świeżość towaru – co tydzień otrzymujemy nową dostawę bezpośrednio z Włoch
  • szybkość wysyłki – zamówienia realizujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu, naszym celem jest dostawa w 24 godziny
  • satysfakcja klienta – staramy się pomóc dobrać optymalne rozwiązania dla każdego
Rodzaj kawa ziarnista bezkofeinowa
Waga 500 g
Producent Covim
Kraj pochodzenia Włochy
Zastosowanie Vending, HoReCa, ekspres w biurze, ekspres w domu