Covim Gold Arabica (100% Arabica) – kawa mielona 250 g

Brutto 30.15  netto: 24.51 

Netto 24.51 zł
Dostępność:
Mała dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

10 w magazynie

SKU: 031804 Kategorie: ,

Covim Gold Arabica to kawa mielona dla miłośników tradycyjnej moki Covim. Słodka i aromatyczna mieszanka (100% arabiki) odpowiednia dla najbardziej wymagających podniebień.

1 puszka zawiera 250 g kawy mielonej. Aby zagwarantować optymalny uzysk w filiżance, wyselekcjonowano, wypalono i pomieszano kawy z różnych nasłonecznionych plantacji. Dzięki temu nadano kawie niepowtarzalny aromat.

COVIM to jedne z najczęściej używanych kaw ziarnistych przez europejskich operatorów vendingowych. Kawy dostępne w naszym sklepie pochodzą z Włoch, z palarni zlokalizowanej w pobliżu Genui. Są zbilansowaną mieszanką hodowanych w optymalnym klimacie odmian kaw Robusta i Arabica. Czterdziestoletnie doświadczenie w obróbce kawy sprawia, że specjaliści z firmy Covim wiedzą dobrze, czego konsument oczekuje od wspaniałej kawy i wykorzystują tę wiedzę w praktyce. Szczegółowy nadzór nad każdym etapem jej przetwarzania sprawia, że do odbiorców trafiają tylko produkty najwyższej jakości o wyjątkowym i pełnym smaku. Produkcja kawy Covim to pasja, styl, kultura i duża dbałość o detale.

Dlaczego warto kupować kawę w Vend24?

ZAPEWNIAMY:

  • oryginalność produktu – jesteśmy autoryzowanym partnerem, sprzedajemy kawy dostarczane wyłącznie bezpośrednio z palarni
  • świeżość towaru – co tydzień otrzymujemy nową dostawę bezpośrednio z Włoch
  • szybkość wysyłki – zamówienia realizujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu, naszym celem jest dostawa w 24 godziny
  • satysfakcja klienta – staramy się pomóc dobrać optymalne rozwiązania dla każdego
Rodzaj kawa mielona
Waga 250 g
Producent Covim
Kraj pochodzenia Włochy
Zastosowanie Ekspres domowy, ekspres w biurze