Covim Bio UTZ (100% Arabica) 1000 g

Brutto 87.42  netto: 71.07 

Netto 71.07 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

284 w magazynie

Covim Bio UTZ to 100% kawa arabica z Ameryki Środkowej i Południowej, ręcznie zbierana i specjalnie selekcjonowana. Kawa o pełnym, intensywnym aromacie, trwałym smaku i żywej kwasowości, z przyjemnymi owocowymi nutami.

Ta organiczna kawa pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych z certyfikatem UTZ! Uprawiana bez użycia syntetycznych chemikaliów i GMO.

COVIM to jedne z najczęściej używanych kaw ziarnistych przez europejskich operatorów vendingowych. Kawy dostępne w naszym sklepie pochodzą z Włoch, z palarni zlokalizowanej w pobliżu Genui. Są zbilansowaną mieszanką hodowanych w optymalnym klimacie odmian kaw Robusta i Arabica. Czterdziestoletnie doświadczenie w obróbce kawy sprawia, że specjaliści z firmy Covim wiedzą dobrze, czego konsument oczekuje od wspaniałej kawy i wykorzystują tę wiedzę w praktyce. Szczegółowy nadzór nad każdym etapem jej przetwarzania sprawia, że do odbiorców trafiają tylko produkty najwyższej jakości o wyjątkowym i pełnym smaku. Produkcja kawy Covim to pasja, styl, kultura i duża dbałość o detale.

Dlaczego warto kupować kawę w Vend24?

ZAPEWNIAMY:

  • oryginalność produktu – jesteśmy autoryzowanym partnerem, sprzedajemy kawy dostarczane wyłącznie bezpośrednio z palarni
  • świeżość towaru – co tydzień otrzymujemy nową dostawę bezpośrednio z Włoch
  • szybkość wysyłki – zamówienia realizujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu, naszym celem jest dostawa w 24 godziny
  • satysfakcja klienta – staramy się pomóc dobrać optymalne rozwiązania dla każdego
Rodzaj organiczna kawa ziarnista
Waga 1000 g
Wydajność 150ml
Wydajność 180ml
Producent  Covim
Kraj pochodzenia Włochy
Sztuk w zgrzewce 6
Zgrzewek na palecie 60
Sztuk na palecie 360
Zastosowanie