Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kapsułki do kawy

Nigdy wcześniej przygotowanie aromatycznej i pobudzającej filiżanki kawy nie było takie łatwe.
To oferta dla miłośników kawy, którzy cenią swój czas i wygodę. Oferowana przez nas kawa w kapsułkach pozwoli przygotować najwyższej jakości włoskie espresso w domu lub w pracy. W naszej ofercie znajdują się kapsułki 100 % Arabika lub idealnie skomponowane mieszanki Arabiki i Robusty. Kapsułki idealnie pasują do maszyn z systemem NESPRESSO. Kompatybilne również z ekspresami: Citiz, Pixie, Essenza, Gran Maestria, Maestria, “U”, Lattissima.

Kawa w kapsułkach – szybka alternatywa dla tradycyjnej kawy

Kawa w kapsułkach stanowi jedno z najpopularniejszych, alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnych kaw. Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego tego rodzaju napój cieszy się tak ogromną popularnością wśród jego miłośników. Najważniejszym walorem kawy w formie kapsułek, który jako pierwszy wysuwa się na myśl, jest możliwość szybkiego przyrządzenia. Zapomnij o zacinającym się ekspresie czy konieczności nieustannego pilnowania temperatury parzenia. Kawa będzie przyrządzać się  niemal sama, dzięki czemu Twoi pracownicy czy klienci mogą zająć się innymi sprawami, z upragnieniem czekając na filiżankę pysznego napoju. Jest to zatem rozwiązanie bardzo wygodne, co jest szczególnie istotne np. w przypadku lokali, które przyjmują wielu gości. Z drugiej strony tego rodzaju kawa oferuje wyjątkowe doznania smakowe, dzięki czemu łączy w sobie dwa niekwestionowane atuty.

Dobra kawa w kapsułkach – zapraszamy do Vend24

Jeśli dobra kawa w kapsułkach to coś, czego poszukujesz, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Zależy nam, aby oferowane przez nas produkty łączyły niepowtarzalny smak i aromat kawy z innowacyjną formą. Dlatego nasza dobra kawa w kapsułkach zawiera w sobie to, co najlepsze, a jej nieskazitelny smak podbije serca nawet najbardziej wyrafinowanych kawoszy. Nie ma tutaj mowy o żadnych dodatkach, które jedynie z pozoru poprawiają smak. Nasze kawy w kapsułkach to w pełni naturalna przyjemność, na którą zasługują Twoi goście i pracownicy!

Kapsułki do kawy – różnorodne warianty dla każdego kawosza

Twoi goście poszukują delikatnych nut smakowych? A może Twoi pracownicy preferują kawy o intensywnym aromacie, stanowiące doskonały dodatek do świeżej drożdżówki czy rogalika z dżemem? Niezależnie od tego, u nas znajdziesz wszystko, czego im potrzeba. Oferujemy szeroką ofertę rozmaitych wariantów kapsułek do kawy. Różnią się one między sobą smakiem i aromatem. Wszystkie posiadają jednak jeden wspólny mianownik, którym jest najwyższa jakość.