Product was successfully added to your shopping cart.

KUBUŚ Play! Exotic - jabłko-winogrono-pitahaja 400ml x 12 szt.

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny

Netto 23,01 zł Brutto 24,16 zł

Krótki opis
Rodzaj Napój 
Pojemność 400 ml
Producent Maspex
Kraj pochodzenia Polska 
Sztuk w kartonie 12
Kartonów na palecie 120 
Kartonów w warstwie 20 
Sztuk na palecie 1440 

Szczegóły

jabłko-winogrono-pitahaja

Kubuś Play! Exotic to super egzotyczne smaki, wyjątkowo pyszne połączenie soków i przecierów owocowych z krystalicznie czystą wodą. Pasteryzowany, naturalnie mętny, bez dodatku cukrów (zawiera naturalnie występujące cukry). Soki dobrane są szczególnie z myślą o dzieciach, które lubią odkrywać nowe, oryginalne smaki. Linia Exotic wyróżnia się też opakowaniami – odjechane, nowoczesne grafiki na etykietach podkreślają wyjątkowy charakter każdego produktu.

Orzeźwiający napój zamknięty w praktycznej butelce z dzióbkiem dziecko zabierze ze sobą do szkoły, na podwórko i na każdą przygodę.

Składniki: zagęszczone soki - jabłkowy (52%); z czerwonych winogron (7%); przecier z pitahaya (1%); ekstrakt z jabłek; aromaty; Zawartość owoców 60%.

VAT 5%


produkt szkolny     Produkty dopuszczone do sprzedaży w szkołach, spełniają wymogi rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. "W sprawie środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego" - par. 1.1 pkt. 17.   

Powiązane produkty