Product was successfully added to your shopping cart.

KUBUŚ Sok 100% TRUSKAWKA 300ml x 12 szt.

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny

Netto 24,42 zł Brutto 24,42 zł

Krótki opis
Rodzaj Napój 
Pojemność 300 ml
Producent Maspex
Kraj pochodzenia Polska 
Sztuk w kartonie 12
Kartonów na palecie 147
Kartonów w warstwie  7
Sztuk na palecie 1764 

Szczegóły

TRUSKAWKA, marchew, jabłko, banan

Kubuś 100% to zamknięty w butelce czysty 100% sok z owoców i warzyw, z dodatkiem witaminy C. Do produkcji wykorzystano owoce i marchew ze specjalnie kontrolowanych upraw, nie potrzeba więc innych dodatków. Przecierowy, pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość witamin A i C. Źródło błonnika.
Dzięki praktycznej butelce wyposażonej w dzióbek, dziecko nie obleje się sokiem podczas picia. Pod etykietą znajdzie też naklejki do kolekcjonowania.

Składniki: sok jabłkowy z zagęszczonego soku (65%); przeciery z: marchwi (18%), jabłek (8%) i bananów (4%); sok marchwiowy z zagęszczonego soku (3%); przecier truskawkowy (2%); aromaty.


produkt szkolny     Produkty dopuszczone do sprzedaży w szkołach, spełniają wymogi rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. "W sprawie środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego" - par. 1.1 pkt. 17.   

Powiązane produkty