NAPISZ DO NAS
biuro@vend24.pl

Product was successfully added to your shopping cart.

mleko Ristora Latte Scremato. 500 g

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny

Netto 11,96 zł Brutto 12,56 zł

Krótki opisRodzaj Mleko
Waga 500g
Wydajność 150ml 4g
Wydajność 180ml 6g
Producent RistoraKraj pochodzenia Włochy 
Sztuk w kartonie 20
Kartonów na palecie 45
Sztuk na palecie 450
Skład  

Szczegóły

Mleko odtłuszczone w proszku przeznaczone do automatów. Dostępne w postaci granulatu, który niezawodnie współdziała z maszynami vendingowymi. Zawiera małą ilość tłuszczu. Neutralne w smaku - nie zawiera posmaku soli ani cukru, dzięki czemu pozwala uwypuklić smak serwowanego napoju. Po zaserwowaniu z maszyny szczególnie atrakcyjnie prezentuje się efektowna, mleczna pianka która sprawia, że konsument odczuwa pełnię satysfakcji z zakupionego napoju.

Wybierany przez klientów, którym zależy na największej zawartości mleka w serwowanych produktach. Przez specjalistów z firmy Rheawendors Polska rekomendowany jako najlepszy produkt mleczny.

Uzyskane poprzez wysuszenie gorącym powietrzem a następnie skupienie. Jedyny składnik to mleko w proszku. Poprzez rozpuszczenie 100 g produktu w 900 ml. wody zimnej lub gorącej można uzyskać 1 litr chudego mleka (maksymalna zawartość tłuszczu w produkcie odtworzonym 0,15%) Produkowany przez europejski koncern Prontofoods pod marką Ristora. Sprowadzany bezpośrednio z Włoch do Polski.

Energia: 362 kcal, 1552 Kj
Proteiny: 34,0g
Węglowodany: 54,0g
Zawartość tłuszczu: 1,5g
Wygląd: sypkie, regularne granulki
Kolor: kremowy biały

VAT 5%