Product was successfully added to your shopping cart.

Caprimo Cafe Choco Mint. 3 x 1000 g

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny

Netto 77,22 zł Brutto 94,98 zł

Krótki opisRodzaj Cappuccino
Waga 3 x 1000g
Wydajność 150ml 18g
Wydajność 180ml 21g 
Producent Barry Callebaut / Szwecja

Szczegóły

PROMOCJA
Kupując ten zestaw - oszczędzasz 15 zł!


Caprimo Choco Mint to produkt, który jest połączeniem kawy i czekolady, o rześkim, odświeżającym smaku mięty. Zbudowane na bazie wysokiej klasy receptur koncernu Barry Callebaut, który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej klasy czekolad. Produkowane w Szwecji i stamtąd bezpośrednio sprowadzane do Polski. Kupując co miesiąc nowe partie towaru zapenwiamy, że dostępne w naszym sklepie produkty są świeże i posiadają długi okres przydatności do spożycia.

Cappuccino Caprimo stanowi idealne uzupełnienie bazy podstawowych produktów w automacie. Wspaniale nadaj się również do samodzielnego przyrządzania w warunkach domowych. Dodatkowo miętowy smak, zyskujący na popularności w naszym kraju, przyciąga odbiorców szukających nowych, oryginalnych doznań kulinarnych.

Składniki: cukier, odtłuszczone mleko w proszku, utwardzony tłuszcz roślinny, syrop glukozowy, proszek kakaowy o obniżonej zawartości tłuszczu (5,5%), kawa rozpuszczalna (4%), białko mleczne, stabilizator (E340, E452), laktoza, sól, substancja przeciwzbrylająca (E341/ E551), emulgator (E471, E472e), aromat.