Product was successfully added to your shopping cart.

Caprimo Cafe Choco Mint. 1000 g

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny

Netto 29,70 zł Brutto 36,53 zł

Krótki opisRodzaj Cappuccino
Waga 1000g
Wydajność 150ml 18g
Wydajność 180ml 21g 
Producent Barry CallebautKraj pochodzenia Szwecja
Sztuk w kartonie 10
Kartonów na palecie 72
Sztuk na palecie 720
Skład  

Szczegóły

Caprimo Choco Mint to produkt, który jest połączeniem kawy i czekolady, o rześkim, odświeżającym smaku mięty. Zbudowane na bazie wysokiej klasy receptur koncernu Barry Callebaut, który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej klasy czekolad. Produkowane w Szwecji i stamtąd bezpośrednio sprowadzane do Polski. Kupując co miesiąc nowe partie towaru zapenwiamy, że dostępne w naszym sklepie produkty są świeże i posiadają długi okres przydatności do spożycia.

Cappuccino Caprimo stanowi idealne uzupełnienie bazy podstawowych produktów w automacie. Wspaniale nadaj się również do samodzielnego przyrządzania w warunkach domowych. Dodatkowo miętowy smak, zyskujący na popularności w naszym kraju, przyciąga odbiorców szukających nowych, oryginalnych doznań kulinarnych.

Składniki: cukier, odtłuszczone mleko w proszku, utwardzony tłuszcz roślinny, syrop glukozowy, proszek kakaowy o obniżonej zawartości tłuszczu (5,5%), kawa rozpuszczalna (4%), białko mleczne, stabilizator (E340, E452), laktoza, sól, substancja przeciwzbrylająca (E341/ E551), emulgator (E471, E472e), aromat.