Product was successfully added to your shopping cart.

Caffe Boasi HoReCa 4x1000 g + 6 filiżanek Boasi GRATIS

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny

Netto 185,37 zł Brutto 228,00 zł

Krótki opis
Rodzaj Zestaw kawowy
Waga 5000 g
Producent Torrefattori Associati S.p.A
Kraj pochodzenia Włochy

Szczegóły

PROMOCJA
Kupując ten zestaw - otrzymasz 6 włoskich filiżanek Boasi cappuccino GRATIS!


Zestaw 4 kaw z sektora HoReCa (hotele /restauracje /kawiarnie). 

Caffe Boasi to produkty najwyższej światowej klasy. Wszystkie mieszanki powstały w oparciu o badanie preferencji konsumentów i dostosowanie do ich potrzeb. Produkty pakowane są w potrójnie łączone aluminium, uszczelnione pod ciśnieniem, w systemie "Aroma Saver".

BOASI RISERVA SPECIALE to wyrafinowana mieszanka 100% Arabiki, pochodząca z najlepszych plantacji Brazylii. Boasi to łagodna, aromatyczna i pachnącamieszanka kawy przeznaczona dla prawdziwych koneserów, a doceniana również przez profesjonalnych baristów i idealnie nadająca się do wykorzystania w domu oraz w gastronomii.

BOASI GRAN RISERVA to tradycyjnie palona, doskonała mieszanka Arabiki i Robusty. Kawa o pełnym aromacie dla wymagających klientów. Znakomita jakość sprawia, że jest chętnie wykorzystywana zwłaszcza w sektorze HoReCa i gastronomii, choć swoje miejsce znalazła również w vendingu. 

BOASI GRAN CREMA to kawa o intensywnym aromacie, bogatym smaku oraz kremowej, aksamitnej piance. Idealny wybór dla domu i sektora HoReCa.

BOASI GRAN CAFFE to intensywna mocna mieszanka, z pewną dozą delikatności. Idealne połączenie słodkich, łagodnych ziaren z Brazylia i Ameryki Środkowej ze starannie wyselekcjonowanymi ziarnami mocnej kawy azjatyckiej.

Powiązane produkty