Product was successfully added to your shopping cart.

Koszty i metody dostawy

Przesyłka i dostawa

Złożone zamówienie w sklepie internetowym Vend24.pl może być dostarczone do państwa w następujący sposób: 

1) odbiór osobisty w siedzibie sklepu (0 zł);
2) wysyłka za pomocą paczkomatu InPost;
3) wysyłka kurierem DPD;
4) wysyłka paletowa kurierem Raben bądź JAS-FBG
Czas dostawy

Przesyłka kurierska jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania. Wybierając tę metodę, możesz spodziewać się kuriera już na drugi dzień od wysłania przez nas paczki. Oczywiście warunkiem jest poprawne złożenie zamówienia.

Koszt przesyłki za pomocą Paczkomatu InPost
Koszt wysyłki w przypadku wyboru tej metody dostawy to 10,00 zł netto. Nie wszystkie dostępne towary można wysłać za pomocą paczkomatu. Aby skorzystać z tej formy wysyłki zawartość koszyka (łącznie) nie może być większa niż poniższe wymiary i gabaryty:
410 x 380 x 640 mm, maksymalna waga: 25 kg
W przypadku, gdy skompletowane zamówienie nie będzie spełniało powyższego kryterium będziemy kontaktować się z państwem w celu wyboru innej formy transportu. Szczegółowe informacje o tym jak odebrać paczkę za pomocą paczkomatu możesz znaleźć na stronie internetowej Jak odebrać paczkę w Paczkomacie? 
Koszty przesyłki
Podczas procesu finalizowania zamówienia zostaniesz poinformowany o koszcie twojego zamówienia wraz z kosztem transportu.
Koszt wysyłki to:
1) zamówienia o wadze do 30 kg - 15,41 zł netto;
2) zamówienia o wadze od 31 do 60 kg - 30,82 zł netto;
3) zamówienia o wadze od 61 kg do 150 kg - 80 zł netto;
4) zamówienia o wadze od 151 kg do 720 kg - 100 zł netto.
Koszt transportu zostanie ujęty na wystawionej fakturze VAT.
 
Śledzenie zamówienia
W wiadomości potwierdzającej zamówienia otrzymasz unikalny numer przesyłki dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoje zamówienie. W przypadku dostawy kurierem Raben, JAS-FBG lub DPD możesz skopiować numer i wpisać na stronie Śledzenie przesyłki Raben; Śledzenie przesyłki JAS-FBG; Zlokalizuj przesyłkę DPD lub Śledzenie przesyłki InPost na Furgonetka.pl.
Zwroty i reklamacje
W razie nieprawidłowości w zamówieniu prosimy o kontakt telefoniczny na numer (+48) 505 704 250 lub drogą mailową na adres biuro@vend24.pl .