NAPISZ DO NAS
biuro@vend24.pl

Product was successfully added to your shopping cart.

Koszty i metody dostawy

Przesyłka i dostawa
Złożone zamówienie w sklepie internetowym Vend24.pl może być dostarczone do państwa na cztery sposoby: odbiór osobisty w siedzibie sklepu (0 zł), wysyłka Paczkomatem InPost (cena 11 zł brutto, maksymalna waga przesyłki wynosi do 6 kg), wysyłka kurierem DPD (cena w zależności od wagi przesyłki, patrz poniżej), wysyłka paletowa kurierem Raben (usługa bezpłatna dla zamówienia powyżej 100 kg). Staramy się realizować i wysyłać zamówienia w jak najszybszym czesie, dzięki czemu dostawa odbywa się nawet w 24h.
Czas dostawy
Przesyłka kurierska jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania. Wybierając tę metodę, możesz spodziewać się kuriera już na drugi dzień od wysłania przez nas paczki. Oczywiście warunkiem jest poprawne złożenie zamówienia.
Koszty przesyłki
W przypadku zamówień do 100 kg realizowanych przez DPD i Paczkomaty InPost koszt wysyłki pokrywa zamawiający proporcjonalnie do wielkości zamówienia. Podczas procesu finalizowania zamówienia zostaniesz poinformowany o koszcie twojego zamówienia wraz z kosztem transportu.
Koszt zamówienia realizowanego za pośrednictwem Paczkomatów InPost wynosi 11 zł brutto i maksymalna waga zamówienia to 6 kg.
Koszt wysyłki realizowanego za pośrednictwem DPD to:
1) zamówienia o wadze do 25 kg - 16 zł brutto
2) zamówienia o wadze od 26 do 50 kg - 32 zł brutto
3) zamówienia o wadze od 51 kg do 75 kg - 48zł brutto
4) zamówienia o wadze od 76 kg - 99 kg - 64 zł brutto.
Koszt transportu zostanie ujęty na wystawionej fakturze VAT.
W przypadku zamówienia powyżej 100 kg wysyłka jest bezpłatna.
Śledzenie zamówienia
W wiadomości potwierdzającej zamówienia otrzymasz unikalny numer przesyłki dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoje zamówienie. W przypadku dostawy kurierem Raben, DPD lub Paczkomaty InPost możesz skopiować numer i wpisać na stronie Śledzenie przesyłki Raben, Zlokalizuj przesyłkę DPD lub Znajdź przesyłkę InPost
Zwroty i reklamacje
W razie nieprawidłowości w zamówieniu prosimy o kontakt telefoniczny na numer (22) 666 88 64 lub drogą mailową na adres biuro@vend24.pl