LAVAZZA Qualita Rossa 1000 g

Brutto 66.75  netto: 54.27 

Netto 54.27 zł
Dostępność:
Duża dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

26 w magazynie

Co wyróżnia Lavazza Qualita Rossa?

Lavazza Qualita Rossa to kawa ziarnista, która charakteryzuje się wyważoną mieszanką Arabiki i Robusty. Wyróżnia ją kawowy smak z nutami czekolady i suszonych owoców, naprawdę rozpoznawalne podczas picia napoju. Kolejny element warty podkreślenia to złocisto-kremowa konsystencja i ciepła barwa. Dzięki niej kawa idealnie nadaje się do przyrządzania każdej wersji kaw o bogatym smaku. Jest to możliwe również temu, że zawiera średnio wypalone ziarna. Wyjątkowy smak dają jej w końcu ziarna pochodzące z różnych plantacji, położonych w Ameryce Południowej, Afryce i Azji Południowo-Wschodniej. Bez wątpienia jest dziś jedną z najpopularniejszych mieszanek w Polsce, rozpoznawaną po charakterystycznym czerwonym opakowaniu, symbolizującym pasję do kawy.

Jeśli poszukujesz innych unikalnych atrybutów kaw Lavazza, koniecznie sprawdź pozostałe mieszanki kaw Lavazza dostępne w naszym sklepie.

Lavazza Qualita Rossa

Dlaczego warto wybrać kawę Lavazza?

Lavazza to dziś bez wątpienia synonim najlepszej włoskiej kawy. To dzięki niej w wielu krajach Europy rozwinęła się wysoka kultura picia kawy. Skąd bierze się ten wyjątkowy szacunek, jaki zaskarbiła sobie ta marka? Dlaczego miliony wielbicieli na całym świecie nie wyobraża sobie początku dnia bez tego unikalnego włoskiego specyfiku?

Wszystko zaczyna się od wysokiej klasy ziaren, pochodzących z plantacji usytuowanych w najbardziej przyjaznych dla uprawy rejonach świata. Kolejnym czynnikiem jest bogate doświadczenie w doborze mieszanki i wypalaniu kawy. Warto zauważyć, że pierwszy sklep z kawą Luigi Lavazza otworzył już w 1895 roku. Od tamtej pory marka kojarzy się z najwyższą jakością i pasją. W 1955 roku zostało stworzone pierwsze hasło reklamowe firmy, które brzmiało: „Lavazza paradiso in tazza” (dosłownie: „Lavazza – raj w filiżance”) Od tamtej pory ani trochę nie straciło na aktualności. Wiele współczesnych kampanii reklamowych nawiązuje do tego przesłania. Hasłem towarzyszącym produkcji kawy jest wezwanie: „szacunek dla ludzi i środowiska”. Jest to odzwierciedlone we wszystkich etapach zbierania i produkcji kawy. Więcej informacji na temat polityki firmy można znaleźć na oficjalnej stronie marki Lavazza.

RodzajRodzajkawa ziarnista
WagaWaga1000 g
Sztuk w kartonieSztuk w kartonie6
ProducentProducentLavazza - Włochy
MieszankaMieszanka40% Arabica 60% Robusta
Nuty aromatyczneNuty aromatycznesuszone owoce i czekolada
Stopień paleniaStopień paleniaśredni
IntensywnośćIntensywność5/10