LAVAZZA ¡Tierra! for Planet 1000 g

Brutto 86.33  netto: 70.19 

Netto 70.19 zł
Dostępność:
Mała dostępność
delivery-truck
Wysyłka do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty

8 w magazynie

Co wyróżnia Lavazza Tierra for Planet ?

Lavazza Tierra for Planet to kawa ziarnista, która charakteryzuje się organiczną mieszanką Arabiki (100% Arabika). Przede wszystkim wyróżnia ją owocowo – kwiatowa nuta naprawdę rozpoznawalna podczas picia napoju. Kolejny element warty podkreślenia to delikatny bukiet. Dzięki niej kawa idealnie nadaje się do przyrządzania wszystkich rodzajów kaw. Jest to możliwe również temu, że zawiera średnio prażone ziarna. Wyjątkowy smak dają jej w końcu ziarna uprawiane w sposób zrównoważony w gospodarstwach certyfikowanych przez UTZ położonych w Ameryce Południowej i Środkowej i Afryce. Bez wątpienia jest dziś jedną z najbardziej ekologicznych mieszanek w Polsce.

Jeśli poszukujesz innych unikalnych atrybutów kaw Lavazza Bio Organic, koniecznie sprawdź pozostałe mieszanki kaw Lavazza dostępne w naszym sklepie.

Lavazza Organic Tierra For Planet – owocowo-kwiatowa nuta

Dlaczego warto wybrać kawę Lavazza?

Lavazza to dziś bez wątpienia synonim najlepszej włoskiej kawy. To dzięki niej w wielu krajach Europy rozwinęła się wysoka kultura picia kawy. Skąd bierze się ten wyjątkowy szacunek, jaki zaskarbiła sobie ta marka? Dlaczego miliony wielbicieli na całym świecie nie wyobraża sobie początku dnia bez tego unikalnego włoskiego specyfiku?

Wszystko zaczyna się od wysokiej klasy ziaren, pochodzących z plantacji usytuowanych w najbardziej przyjaznych dla uprawy rejonach świata. Kolejnym czynnikiem jest bogate doświadczenie w doborze mieszanki i wypalaniu kawy. Warto zauważyć, że pierwszy sklep z kawą Luigi Lavazza otworzył już w 1895 roku. Od tamtej pory marka kojarzy się z najwyższą jakością i pasją. W 1955 roku zostało stworzone pierwsze hasło reklamowe firmy, które brzmiało: „Lavazza paradiso in tazza” (dosłownie: „Lavazza – raj w filiżance”) Od tamtej pory ani trochę nie straciło na aktualności. Wiele współczesnych kampanii reklamowych nawiązuje do tego przesłania. Hasłem towarzyszącym produkcji kawy jest wezwanie: „szacunek dla ludzi i środowiska”. Jest to odzwierciedlone we wszystkich etapach zbierania i produkcji kawy.  Więcej informacji na temat polityki firmy i innych kaw z linii Lavazza organic można znaleźć na oficjalnej stronie marki Lavazza.

RodzajRodzajkawa ziarnista
WagaWaga1000 g
Sztuk w kartonieSztuk w kartonie6
ProducentProducentLavazza - Włochy
MieszankaMieszanka100% Arabica
Nuty aromatyczneNuty aromatycznekwiaty i owoce tropikalne
Stopień paleniaStopień paleniaciemny
IntensywnośćIntensywność6/10